fbpx

Dlaczego my

Jesteśmy największym i jednym z najbardziej doświadczonych wytwórców konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiadamy cztery oddziały strategicznie zlokalizowane na terenie kraju.

Naszą ambicją jest realizacja coraz to śmielszych wyzwań budowlanych. Budowanie obiektów, które często są nowatorskimi przedsięwzięciami projektowymi, kształtującymi architektoniczny krajobraz, jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także przygodą. Do pracy inspiruje nas wszystko to, co pozostaje do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ jesteśmy świadomi, że również my sami jesteśmy jego częścią. Na każdym etapie działania uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy są ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji. Projektujemy, produkujemy, budujemy z myślą o ludziach i dla ludzi.

Stale poszerzamy grono naszych pracowników, zatrudniając w Firmie wysokiej klasy specjalistów, a także ludzi młodych, kreatywnych, z ambicjami, którzy nie boją się wyzwań. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, dzięki zaplanowanym ścieżkom kariery, które pozwalają nie tylko na rozwój i awanse w poszczególnych działach, ale także dają szansę na zmianę działu i nabycie zupełnie nowych umiejętności. 

Pracownicy Grupy Pekabex mogą liczyć na szereg różnego rodzaju benefitów oraz wsparcie w rozwijaniu własnych pasji. Zatrudniając się w naszej firmie możesz liczyć na:

  • ambitną pracę w przyjaznym Zespole,
  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach (również zagranicznych),
  • możliwość zdobywania uprawnień,
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne szkolenia,

benefity:

  • dopłaty do kart Multisport,
  • nauka języka angielskiego, niemieckiego, szwedzkiego,
  • imprezy dla pracowników i ich rodzin,
  • wsparcie  z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

#BezpiecznaPracaPkx

Bezpieczeństwo pracy na budowach i w fabrykach Pekabex to nasz priorytet. Zespół ds. BHP na bieżąco szkoli, dba o odzież roboczą i wyposażenie Pracowników. Podczas kampanii „Miesiąc bezpieczeństwa”, odbywających się dwa razy do roku, lecz także szkoleń wstępnych czy ciągłych działań prewencyjnych wskazywane są zasady bezpiecznej pracy.

Więcej: Kampania bezpieczeństwa:  http://pekabex.pl/pl/354-polityka-bezpieczenstwa-w-pekabeksie-kampania-sluzb-bhp

             Bezpieczna praca podczas montażu:  http://pekabex.pl/pl/456-montaz-w-szwecji-jak-sie-tu-pracuje

#Pkxpogodzinach

Pekabex to nie tylko praca. Nasi pracownicy lubią także wspólnie organizować sobie czas wolny. Wśród działań integracyjnych można znaleźć grupy biegaczy, którzy reprezentują firmę w zawodach charytatywnych, a nawet w półmaratonach, fanów sportów motorowych, a także grupę morsów.

2-Large
7a
DR-narty
post4

 

#KobietywPkx

Wskaźnik zatrudnienia kobiet jest u nas niemal trzykrotnie wyższy niż średnia krajowa w branży budowlanej (ponad 18% kobiet w Pekabex i 7% w skali kraju). Najwięcej pań jest zatrudnionych w dziale projektowym, a najmniej – betonowni. Mamy w sumie 79 inżynierek. Dlaczego czują się tu dobrze? Bo firma jest otwarta, stawia na równość szans oraz oferuje ciekawe warunki pracy więcej...

DSC0012-2
KJ-007
53CDDC591F03C2E3B30E86DDD9BF47302C341193D640071CA0pimgpshfullsizedistr

 

#Pkxpracownicyzpasją

Pekabex wspiera swoich pracowników w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Wierzymy, że ciekawi świata i różnorodni pracownicy to podstawa dobrej firmy. Dla nas liczy się ich satysfakcja i realizowanie się nie tylko na polu zawodowym. Oto kilka osób, które podziwiamy za ambicje i dążenie do postawionych sobie celów:

Wojtek – pracownik Działu Prawnego. Posiada wiele zainteresowań, ale w ostatnim czasie główny nacisk kładzie na kolarstwo oraz taniec ludowy więcej...

Szymon – to pracownik Działu Projektowego, którego  pasją jest nauka. Uczestniczył w wielu ciekawych i wymagających projektach inżynierskich, chętnie pisze artykuły naukowe więcej...

Kasia – w firmie zajmuje się dokumentacją powykonawczą, a poza pracą - śpiewaniem (należała m.in. do poznańskiej grupy gospelowej). W firmie jest znana z muzycznego występu na Wigilii Firmowej oraz podłożenia głosu pod firmową zapowiedź telefoniczną więcej...

Filip – z Magazynu Centralnego jest fotografem i poświęcił wiele godzin sesjom zdjęciowym maszyn, fabryki i jej pracowników więcej...

IMG0784
IMG3272
IMG20170816133154
IMG0583

#MiędzynarodowyPkx

Jako firma realizująca międzynarodowe kontrakty zależy nam na budowaniu różnorodnego otoczenia  pracy. Cenimy wśród pracowników indywidualność, dlatego pracujemy z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur i krajów. Zachęcamy do otwartości wśród pracowników, ponieważ to ona buduje mocne i nowoczesne zespoły, gdzie liczy się wiedza, profesjonalizm i rozwój. Szerzenie wysokiej świadomości kulturowej w biznesie jest jednym z naszych nadrzędnych celów.  W naszych zespołach zatrudniamy pracowników m.in. z Egiptu, Hiszpanii, Indii, Ukrainy, czy Australii. Zagraniczni pracownicy jak Adrian, Rusłan, Isabel cenią pracę w Pekabeksie za atmosferę, w której koledzy pomagają przezwyciężyć różne bariery spotykane w obcym kraju oraz za profesjonalne i pomocne podejście przełożonych.

O pracy w polskiej firmie oczyma pracowników z innych krajów możecie przeczytać w artykule więcej...

DSC0102
IMG20171017103424
j
IMG20170817143010HDR