fbpx

Pekabex na liście najlepszych pracodawców #Gazeta Finansowa

"Trzymamy się pracodawców, którzy nas doceniają, dostrzegają nasze potrzeby i są elastyczni" - pisze Redakcja. Bardzo dziękujemy za docenienie i nie ustajemy w wysiłkach. Zwłaszcza w tak trudnym pandemicznym czasie, gdy dodatkowym wyzwaniem stało się zdrowie, bezpieczeństwo i komunikacja z osobami pracującymi zdalnie.

 

Co oferujemy?

Firma rozwija swoich pracowników głównie poprzez udział w realizacji ciekawych ambitnych i samodzielnych zadań oraz możliwość pracy w interdyscyplinarnych zespołach. Ma system szkoleń (szkolenia i kursy wewnętrzne oraz zewnętrzne). Prowadzi rozmowy okresowe z pracownikami, wyznaczając wspólnie cele uwzględniające kierunek, w którym pracownik chce się rozwijać. Dofinansowuje naukę języków obcych. 

System motywacyjny finansowy – premiowanie pracowników, dofinansowania kart sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie i pomoc w realizacji inicjatyw pracowniczych, wydarzenia dla pracowników i ich rodzin, Pekabex wspiera swoich pracowników w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. 

Budynki z zapleczem socjalnym: kuchnie, jadalnia, z możliwością podgrzania posiłków, z automatami z ciepłymi i zimnymi napojami, parkingiem samochodowym. Zmodernizowane biura oraz sale konferencyjne, obiekty sportowe, np. nowoczesna siłownia na terenie firmy.

WIĘCEJ:

https://gf24.pl/.../2021/05/najlepszy_pracodawca_2021-1.pdf