fbpx

Konkurs

Ogłaszamy konkurs na nazwę dla dźwigu (żurawia samojezdnego) Grupy Pekabex:

Zaprojektuj nazwę dźwigu Pekabex

We wtorek przyjechał do naszej fabryki w Poznaniu nowiutki dźwig, który już niedługo będzie się przemieszczał pomiędzy budowami i służył Działowi Montaży podczas prac monterskich.
Zanim jednak wyznaczeni pracownicy przejdą szkolenia i dźwig ruszy w trasę – zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę dla nowej maszyny!
Przelij-max-3-propozycje-nazwy-na-adres-marketingpekabexpl-Do-wiadomoci-docz-formularz-zgoszeniowy-oraz-zgody-Regulamin-formularz-i-zgody-dostpne-s-nanaszej-stronie-httpspekabexplplo-fi

Jesteś pracownikiem Grupy Pekabex? A może naszym fanem? Obserwujesz Grupę Pekabex w mediach społecznościowych?

Weź udział w konkursie!

Konkurs  Zaprojektuj nazwę dźwigu Pekabex rozpoczyna się 23 kwietnia2021 r. i potrwa do 7 maja 2021 r.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  • prace konkursowe prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 07.05.2021 r. Jeden Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy propozycje.

Pamiętaj, że nazwa musi być:

  • zwięzła,
  • łatwa do zapamiętania i wypowiedzenia
  • trafna i oryginalna.

O wygranej autora najlepszej nazwy poinformujemy drogą  e-mail do dnia 19.05.2021 r., a wymyślona/ zaprojektowana przez niego nazwa dla dźwigu (żurawia samojezdnego) Grupy Pekabex zostanie opublikowana na stronie Organizatora lub Grupy Pekabex oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Powodzenia i swobody w kreacji!

Wszystkie dokumenty wraz z regulaminem konkursu znajdują się tu: