fbpx

Wyniki konkursu „Piernikowe prefabrykaty”

W skład Komisji oceniającej weszli przedstawiciele Zarządu, Działu Projektowego oraz Działu Marketingu i to oni podjęli się trudnego wyzwania podjęcia decyzji. Wzięto pod uwagę takie kryteria jak trafność doboru tematu pracy, jakość wykonania, oryginalność i stopień trudności jej wykonania.

W dniach od 26 listopada do 7 grudnia 2020 r. odbywał się konkurs mikołajkowy pt.: „Piernikowe Prefabrykaty”, zorganizowany prze Grupę Pekabex. Celem konkursu było wykonanie budowli, musiała ona jednak spełnić pewien warunek – być konstrukcją stworzoną z piernikowych prefabrykatów.

Przeszliście samych siebie! Każdego dnia podziwialiśmy coraz to piękniejsze piernikowe budowle i mówiliśmy sobie za każdym razem, że nie spodziewaliśmy się takiego podejścia do wybranych tematów i kreatywnej dekoracji.

Po długiej dyskusji, Komisji udało się w końcu wybrać najlepsze prace, nie był to jednak łatwy wybór. Poziom nadesłanych prac był naprawdę wysoki! Trzeba było jednak wybrać najlepsze prace i tak prezentuje się ostateczny werdykt Komisji:

 

KATEGORIA RODZINNA/ GRUPOWA

  1. Miejsce – pani Aneta, pani Magdalena, pani Martyna i pan Mateusz
  2. Miejsce – pani Agnieszka z Dziećmi, pani Elżbieta z Dziećmi, pan Andrzej z Dziećmi,
  3. Miejsce – pani Snizhanna z Córką, pani Uljana z Córką, pani Anna z Dziećmi, pani Paulina z Córką, pani Agata z Dziećmi, pani Natalia z Dziećmi, pani Justyna z Córką, pani Aleksandra z Rodziną, pan Paweł z Dziećmi, pan Michał z Dziećmi.

Nagroda specjalna za budynek „Olivia Star” – pani Magdalena z Córką

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA

  1. Miejsce – pani Anna,
  2. Miejsce - pan Dominik,
  3. Miejsce - pani Natalia, pani Weronika, pan Krzysztof, pan Tomasz, pan Sławomir.

 

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Wszystkim Wam dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie. Każda praca była wyjątkowa i cieszymy się, że mogliśmy je podziwiać, i dzielić się ich zdjęciami z innymi. Zazdrościmy Wam takich umiejętności!

Mamy nadzieję, że niezależnie od końcowego wyniku, tworzenie budowli pozwoliło Wam spędzić miło czas i poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które, jak mamy nadzieję, będą dla Was cudownym czasem.

Ze wszystkimi Zwycięzcami będziemy się kontaktować mailowo w kwestii wysyłki nagród.