fbpx

Piernikowe prefabrykaty - konkurs mikołajkowy

Mistrzynie i Mistrzowie budownictwa i prefabrykacji!

Powoli dobiega końca ten dziwny rok, a co lepsze, oznacza to, że zbliża się okres świąteczny!

Niestety nie możemy spotkać się w jednym miejscu ani zorganizować tradycyjnych Mikołajek Pekabex dla dzieci naszych Pracowników, dlatego zorganizowaliśmy Konkurs, który pozwoli nam się wspólnie bawić nie wychodząc ze swoich domów.

Co trzeba zrobić?

Celem konkursu jest wykonanie budowli z piernika. Może to być domek, zamek, hala sportowa, czy nawet stadion! Musi ona jednak spełniać kilka warunków. Nasza firma zajmuje się tworzeniem prefabrykatów – i dlatego chcielibyśmy, aby Wasze prace do tego nawiązywały: konkursowy budynek powinien składać się z pojedynczych piernikowych elementów połączonych ze sobą dowolnym jadalnym spoiwem, na przykład lukrem. Na koniec zróbcie sobie zdjęcie ze swoim dziełem i wyślijcie je do nas! Poniżej znajdziecie filmik, który być może Was zainspiruje i podpowie jak można ozdobić taką budowlę: .

Nagrody dla najlepszych

W konkursie można wziąć udział w kategorii indywidualnej lub rodzinnej. Można wybrać tylko jedną kategorię i wysłać zdjęcie jednej budowli. Autorzy prac, które będą się wyróżniały jakością i oryginalnością wykonania zostaną nagrodzeni voucherami i akcesoriami do pieczenia, aby mogli dalej rozwijać swoje umiejętności.

Do kiedy trzeba wysłać zdjęcie?

Chętni do wzięcia udziału w konkursie powinni wysłać do nas zdjęcie piernikowego domku i jego twórców na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 grudnia 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi już 9 grudnia.

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do wspólnej zabawy i będziemy mogli pokazać światu jakich wspaniałych cukierników mamy.

Życzymy Wam dużo zdrówka i powodzenia w Konkursie!

 

 

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu

RODO