fbpx

Dla wszystkich zainteresowanych prefabrykacją i budownictwem modułowym startujemy z cyklem wykładów online "Pkx Knowledge Sharing". Ponieważ w najbliższych tygodniach nie będziecie mogli spotkać nas na zaplanowanych wcześniej konferencjach, wystąpieniach na uczelniach, targach pracy i innych eventach, dlatego wykłady będą prowadzone zdalnie przez Ekspertów z naszej Firmy. 

Spotkania o nowoczesnej technologii prefabrykacji są dedykowane nie tylko dla studentów budownictwa - udział w nich może wziąć każdy, kogo interesuje ta tematyka.

Pierwszy wykład z cyklu już w najbliższy poniedziałek, 30. marca o godzinie 16:00. Temat: Montaż konstrukcji prefabrykowanych.

 

O Prowadzącym: 

Piotr Jonatowski - absolwent Budownictwa na Politechnice Poznańskiej, Inżynierii Finansowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, MBA na Wyższej Szkole Bankowej. Zawodowo związany z grupą Pekabex od 2014 roku, gdzie uczestniczył w największych realizacjach w Polsce i na rynku skandynawskim jako koordynator montaży (LG Chem, VW Wrzesnia, centra logistyczne dla wiodących deweloperów powierzchni magazynowych w Polsce). Prywatnie zapalony biegacz oraz miłośnik rozwoju osobistego.

Wykład odbędzie się jako transmisja na żywo na profilu @Pekabex na Facebooku: https://www.facebook.com/Pekabex/ 

Współorganizatorami wydarzenia jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Poznańskiej oraz Koło Naukowe Studentów Budownictwa.

Więcej o wydarzeniu na stronie: https://www.facebook.com/events/676755043137478/ 

Zapraszamy do udziału!