Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM to jedno z najważniejszych wydarzeń sektora nieruchomości na świecie. Pekabex w tym roku już po raz 3. weźmie udział w tym niezwykłym evencie, wystawiając się razem z innymi sześcioma poznańskimi firmami z branży na stoisku Miasta Poznania.

Robert-Jdrzejowski-Prezes-Pekabex-SA-1

Targi MIPIM zostały przełożone na 2. - 5. czerwca 2020r.

 - Targi MIPIM to idealna okazja, aby spojrzeć z szerszej perspektywy na panujące trendy w budownictwie i w branży nieruchomościowej. W Cannes spotykają się specjaliści z Europy i z całego świata, co stwarza możliwości spojrzenia poza rodzimy rynek i zaobserwowania ciekawych rozwiązań, które obecnie najlepiej sprawdzają się w innych krajach. Możemy czerpać inspiracje i uczyć się od najlepszych. – mówi Prezes Pekabeksu, Robert Jędrzejowski.

Targi MIPIM skupiają kluczowych graczy na rynku nieruchomości, a w szczególności inwestorów, władze miast, architektów, deweloperów, firmy logistyczne, czy organizacje branżowe.

W tym roku Targi odbywać się będą  dniach 2. – 5.06., jak zawsze w Palais des Festivals w Cannes, we Francji. Na stoisku Miasta Poznania, poza Pekabeksem, spotkać będzie można innych liderów branży – m.in. firmy: Skanska, Vastint czy Garvest.

 

*źródło zdjęcia: http://www.outsourcingportal.eu/pl/poznan-dobrze-wykorzystuje-targi-mipim