fbpx

SLALOM GIGANT im. Sebastiana Szymczaka - IV zawody Pekabex!

W tym roku już po raz 4. organizujemy dla naszych Pracowników Slalom Gigant im. Sebastiana Szymczaka. Zawody odbędą się 22 lutego 2020r. na stokach Beskidu Śląskiego. Startować będzie można w dwóch kategoriach: narty oraz snowboard.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników z rodzinami na coroczne zawody na stokach Beskidu Śląskiego. Jak zawsze będzie świetna zabawa, towarzystwo i miejmy nadzieję dużo śniegu. Będzie to również okazja do relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków.” – mówi Marta Werner—Żak, jedna z organizatorek wydarzenia.

530846312139341552797773525854209216610304o

Przez cały dzień będziemy doskonalić swoje umiejętności na stoku, by ostatecznie zmierzyć się w konkursie, który wyłoni najszybszych narciarzy oraz snowboardzistów. Dla Uczestników przygotowaliśmy ciepły posiłek, tak aby nikomu nie zabrakło sił na zimowe szaleństwa. Wieczorem natomiast spotkamy się na kolacji podsumowującej nasze zmagania.

"Smarowanie nart i desek nie jest konieczne, ale ostrzenie krawędzi to podstawa bezpieczeństwa na stoku. Daje nam to gwarancję trzymania krawędzi w każdych warunkach. Zadbajmy o  naszą kondycję, a szczególnie o mięśnie nóg i stawy kolanowe." - przypomina Grzegorz Piasecki, organizator. - "Wszystkich zawodników obowiązuje również kask na głowie i dobry humor. Do zobaczenia na stoku." 

My już nie możemy się doczekać, a Wy? :)