fbpx

Nagrody rozdane!

 

W piątek, 22.11., odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu na Pracę Dyplomową Roku 2019. Wyróżnienia wręczył Prezes Przemysław Borek.

Nagrodzeni zostali:

Kinga Sup - w kategorii praca wykonawcza, temat pracy: „BIM jako modus operandi w wielobranżowym procesie projektowym: Analiza kosztowa budynku Centrum Interdyscyplinarnego BIM Politechniki Krakowskiej”.

Pani Kinga nagrodę otrzymała za pracę magisterską. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo, specjalność: Technologia i organizacja budownictwa.

 

Bartłomiej Grzegorzek - w kategorii praca projektowa, temat pracy: "Projekt konstrukcji 6-kondygnacyjnego budynku biurowego z elementów betonowych prefabrykowanych".

Pan Bartłomiej nagrodę otrzymał za pracę magisterską. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo, specjalność: Konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

Jakub Zając - w kategorii praca badawcza, temat pracy: „Analiza porównawcza pracy płyt stropowych Vector II oraz Vector III”.

Pan Jakub nagrodę otrzymał za pracę magisterską. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej na kierunku Budownictwo, specjalność: Konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

W ramach nagrody Laureaci otrzymali 3000zł brutto oraz możliwość odbycia płatnego, 3-miesięcznego stażu w wybranym przez siebie dziale naszej Firmy.

Zwycięzcom oraz ich Uczelniom raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze zarówno naukowej, jak i zawodowej.