Przez lata równolegle z postępami w takich branżach jak automotive czy elektronicznej na zachodzie i północy Europy pojawiały się kolejne innowacje także na placach budów. Produkt wieloletniego rozwoju technologii budowlanych wchodzi teraz do Polski.

Skandynawowie znani są ze swojego podejścia do bezpieczeństwa, efektywności i ekologii. Optymalizacja procesów budowlanych pozwoliła zaobserwować wyniki uzyskiwane dzięki budownictwu modułowemu oraz kontynuować prace nad rozwojem tej technologii.

Efekt wzrostu bezpieczeństwa pracowników po wyeliminowaniu rusztowań, zmniejszeniu liczby osób na budowie i skróceniu czasu podczas montażu gotowych elementów prefabrykowanych jest uważany w Skandynawii za bardzo istotny. W ślad za nimi zauważono: większe zaufanie klientów, otrzymujących na czas klucze do zakupionych mieszkań oraz oszczędności na materiałach budowlanych. Te ostatnie biorą się z faktu metod kontrolnych stosowanych podczas produkcji gotowych elementów konstrukcji w fabryce, jakich nie osiągnie się w warunkach panujących na placu.

W Polsce zainteresowanie mieszkaniowym budownictwem modułowym wzrasta. Nasi inżynierowie posiadają znaczące doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji obiektów, dlatego zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i przygotujemy ofertę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.