fbpx

"Nowoczesnej budownictwo modułowe" - konferencja w Gdańsku

Pekabex wraz z partnerami Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa Olivia Business Centre Pracodawcy Pomorza Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział Gdańsk i Stowarzyszenie Architektów Polskich oddział Gdańsk zorganizował 29 marca 2019 r. w budynku Olivia Four, konferencję "NOWOCZESNE BUDOWNICTWO MODUŁOWE" - rozwiązania dla rynku mieszkaniowego, hal produkcyjno-magazynowych i powierzchni biurowych

Na pierwszą część konferencji - dotycząca budownictwa mieszkaniowego - zaproszeni zostali projektanci, architekci, deweloperzy i generalni wykonawcy. Opowiadaliśmy nie tylko o tym jak się projektuje i z jakich elementów powstają obiekty modułowe, ale też jak wygląda obecna sytuacja runku mieszkaniowego na Pomorzu oraz o przyszłościowych trendach społecznych i architektonicznych.

http://pracodawcypomorza.pl/exnt/impreza/821

W drugiej części konferencji prelegenci opowiadali o projektowaniu konstrukcji hal i biurowców, rynku magazynowym w Polsce oraz jak modułowe hale żelbetowe odpowiadają na najważniejsze potrzeby branży TSL.