CO NOWEGO NA BUDOWIE II ETAPU INWESTYCJI A-T S.A. W KROTOSZYNIE

Pekabex jest Generalnym Wykonawcą trwającego obecnie II etapu budowy dla firmy A-T S.A. w Krotoszynie - biurowca o powierzchni użytkowej 3500 m2. Inwestor to duża firma handlowa w branży artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych i spożywczych na terenie całej Polski. Dla firmy zrealizowaliśmy już Etap I inwestycji – halę magazynową o powierzchni 8000 m2. Zakłady produkcyjne prefabrykatów Pekabex dostarczyły i zamontowały na budowie Centrum Logistycznego słupy, wymiany i dźwigary. Na Etap II dostarczamy słupy niesprężane o dł. 18m, płyty HC, belki sprężone 12 m oraz belkościany attykowe.

http://www.at-krotoszyn.pl/centrum-logistyczne/nggallery/centrum-logistyczne-2018/zintegrowane-centrum-logistyczne-i-biurowiec

Praca na budowach prowadzonych w Generalnym Wykonawstwie gwarantuje różnorodne i rozwojowe zadania oraz łączy w sobie pracę z ludźmi i pracę z dokumentacją. Przy budowie w Krotoszynie współpracują ze sobą bohaterowie artykułów nt. pracy jako specjalista ds. instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych – Maciej oraz Anna oraz stażystki – dwie Marty. To, co się przydaje podczas takiej współpracy, to na pewno umiejętność pracy z ludźmi. 

http://www.pekabex.pl/pl/476-mlodzi-branzysci-na-budowach-pekabex-ds-instalacji-sanitarnych

http://www.pekabex.pl/pl/475-mlodzi-branzysci-na-budowach-pekabex-elektrycy

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda praktyczna praca na budowie koniecznie aplikuj na staże i pracę do działu Generalnego Wykonawstwa Pekabex  – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

20180428122000
20180428075547