Wśród niemal 70 startujących w zawodach narciarskich Pekabex tylko dwie osoby zdecydowały się na udział w dwóch kategoriach. Marcin, pracownik Działu Sprzedaży w Bielsku Białej najlepiej czuje się na desce snowboardowej, ale podjął decyzję o wystartowaniu także na nartach.

 

 

- „Moim ukochanym sportem jest jazda na rowerze, startuję w maratonach na rowerze górskim, ale chętnie jeżdżę też na szosie”. Chociaż w rozmowie potwierdza się, że ma blisko do gór – to tak jak osoby mieszkające nad morzem – nie korzysta z możliwości ich bliskości tak często, jakby chciał. W sezonie dużo jeździ na rowerze i chodzi na spacery w góry. „Aby utrzymać formę przez cały rok chodzę na siłownię i basen, dzięki firmowej karcie Multisport”.

Marcin pracuje w Pekabeksie od niemal roku, do firmy dołączył po nabyciu doświadczenia za granicą oraz studiach na kierunku Budownictwo w Opolu. Do firmy przyjeżdża na rowerze szosowym z plecakiem, w którym wozi komplet sportowych ubrań. Znany jest ze swojego poczucia humoru i zaangażowania.

Wierzymy, że zdobędzie miejsce medalowe, choćby za całoroczny wysiłek sportowy!