Najnowocześniejszy sprzęt na placach budowy Pekabex

Inwestycje w nowości technologiczne pozwalają usprawnić proces budowy, ale też sprostać pojawiającym się wyzwaniom i wymaganiom Klientów. Pekabex zakupił kolejny sprzęt najwyższej jakości i gwarantuje tym samym najlepsze wykonanie usług budowlanych.

Jednym z nowoczesnych urządzeń, o których zakupie w ostatnim czasie warto wspomnieć, jest tachimetr PLT 300 firmy HILTI. Urządzenie to ma spełniać oczekiwania na budowie pod wieloma względami. Tachimetr pozwala w sprawdzeniu poprawności zainstalowanych słupów żelbetowych (pionowość) oraz przeprowadza inwentaryzację kotew przed montażem słupów oraz w formie cyfrowej wszystkich zamontowanych na placu budowy konstrukcji. Dodatkowo przyśpiesza montaż słupów i ogranicza ilości sprzętu oraz pracowników niezbędnych do całej operacji, czyniąc tym samym cały proces budowy bardziej ekonomicznym dla naszych kontrahentów. Automatyczny tachimetr budowlany pozwala na pracę z planami 2D i 3D. Jest to innowacyjne urządzenie o dokładności geodezyjnej dostosowane do wymagań i zastosowań na placu budowy. Jedną z największych jego zalet jest ograniczenie ilości osób obsługujących urządzenie - możliwość obsługi przez jedną osobę za pomocą tabletu.

Nowoczesny sprzęt, którym dysponuje firma Pekabex, to udogodnienie dla naszych pracowników budowy, a także szansa na rozwój umiejętności w zakresie najnowszych technologii.