Pekabex ma ofertę zatrudnienia dla pracowników restrukturyzowanej Skanska

Poznańska spółka Pekabex chętnie zatrudni osoby, które stracą pracę w wyniku zwolnień w firmie Skanska. Największe szanse mają osoby z wykształceniem budowlanym - specjaliści do spraw ofertowania, projektanci i pracownicy budów.

Na początku lutego branżowy portal wnp.pl (Wirtualny Nowy Przemysł) podał, że szwedzki koncern budowlany Skanska chce zmniejszyć skalę działalności w Polsce, a co za tym idzie - do końca 2018 r. zwolni aż 2,5 tys. pracowników z liczącej ok. 5,5 tys. załogi.

Fachowcy, którzy stracą pracę w firmie Skanska, mogą liczyć na zatrudnienie w poznańskiej spółce Pekabex, która zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem i kompleksową realizacją obiektów w technologii prefabrykacji. Największe szanse mają osoby z wykształceniem budowlanym, specjaliści do spraw ofertowania, projektanci i pracownicy budów.

Jak mówi Pan Przemysław Borek, Prezes Pekabex BET S.A. - Zapraszamy osoby, które chcą kontynuować pracę przy ciekawych projektach i rozwijać się także w nowym obszarze prefabrykacji. Firma zatrudnia ok. 2.000 pracowników, działa na rynku budowlanym od ponad 45 lat i posiada szerokie możliwości zatrudnienia.

Pekabex, oferujący kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania, produkcji i budowy, obecnie bardzo dynamicznie się rozwija i jest w stanie zaoferować pracę odchodzącym ze Skanska specjalistom.