Pekabex z tytułami "Budowlana Firma Roku 2017" oraz "Osobowość Branży 2017" dla Pana Przemysława Borka, Prezesa Pekabex

Podczas XV Gali Builder Awards w Warszawie czasopismo „Builder” wyróżniło firmy oraz osoby, które w roku 2017 w wymagających warunkach rynkowych poradziły sobie najlepiej pod względem m.in. jakości oferowanych produktów i usług, rzetelności oraz stabilności prowadzonej działalności.

Bez względu na koniunkturę polskie budownictwo ma swoją mocną stronę. Tworzą ją firmy, które potrafią powtarzać sukcesy oraz ludzie, którzy wiedzą, jak je kreować. XV edycja nagród Builder Awards, której finał odbył się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, przybliżyła tę mocną stronę, wskazując konkretne organizacje i osoby.

Rok 2017 był w budownictwie dobry tylko względnie. Wskaźniki koniunktury utrzymywały się na dodatnim poziomie od marca do października, niemniej jednak warunki rynkowe były bardzo wymagające. Wystarczy wspomnieć deficyt pracowników, niską rentowność i dużą konkurencję jako jedne z wielu wyzwań. Obecny boom stanowił więc tak naprawdę sprawdzian dla budowlanego biznesu.

„Builder” postanowił wskazać te spośród firm, które zaliczyły rynkowy test najlepiej, ponadto podkreślił udział w sukcesie osób odgrywających w organizacjach czołowe role. Po raz 15. Redakcja oraz Rada Programowa „Buildera” w wyniku uważnej obserwacji rynku oraz po dokonaniu weryfikacji przyznały wyróżnienia” (www.buildercorp.pl)

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie Builder Polska

Builder-354
Builder-355