PRACOWNICY Z PASJĄ - ADAM

W Teamie Pekabex – Kierownik Projektu w Dziale Generalnego Wykonawstwa, a po godzinach – zaangażowany siatkarz. Wśród ostatnich zawodowych sukcesów wymienia dużą inwestycję w Gnieźnie. Poznajcie Adama, który pracuje z nami od półtora roku.

Pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku, jak udaje Ci się łączyć obowiązki z treningami sportowymi?

Ze względu na pracę w delegacji musiałem trochę zmienić akcenty w spędzaniu wolnego czasu – weekendy dla rodziny, piątkowe wieczory siatkówka, a i jeszcze motocykl czeka niestety na majówkę w Bieszczadach. Jak widać siatkówka, pomimo ograniczeń czasowych, nie wypadła z mojego harmonogramu. Miewam z tego tytułu trudne domowe rozmowy, ale ciężko jest przerwać trenowanie po spędzeniu na różnych parkietach 26 lat życia.

Jakie są Twoje największe osiągnięcia w piłce siatkowej?

W siatkówce juniorskiej wraz z klubem MKS MDK Warszawa zdobyłem złoty medal Mistrzostw Polski. Siatkówka seniorska poza medalami Akademickich Mistrzostw Polski z Politechniką Warszawską to super przygoda w różnych mazowieckich klubach II-go ligowych.

Ostatni sukces to brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii 35+. Ale medale to nie jedyne kryterium sukcesu. Dzięki siatkówce poznałem fantastycznych ludzi, w tym najlepszych na świecie rozgrywających: Pana Wiesława Gawłowskiego, którego rad słuchałem występując w założonym przez niego klubie KS Piaseczno oraz Pawła Zagumnego, z którym grałem w MKS MDK Warszawa, a obecnie „bawimy się” już w rozgrywkach amatorskich.

Aktualnie w drużynie pod nazwą "Volley Club Warszawa" co roku startujemy z kolegami w przynajmniej dwóch  imprezach – Memoriale Wiesława Gawłowskiego oraz Mistrzostwach Polski Oldboyów. Ale już planujemy wyjazd na Mistrzostwa Świata w Japonii w 2021:)

Jak trafiłeś do firmy Pekabex?

O firmie Pekabex słyszałem już wcześniej, przy okazji mojej poprzedniej pracy - zamawiałem konstrukcje prefabrykowane z dzisiejszego Oddziału Pekabex w Mszczonowie pod Warszawą.

Za co cenisz pracę tutaj oraz na swoim stanowisku?

Pracę cenię za fajną atmosferę, a stanowisko na którym się znajduję za dużą samodzielność i odpowiedzialność. Jestem przekonany, że warunki do rozwoju w naszej firmie są, potrzeba tylko chęci, żeby z nich skorzystać.

 

Dzięki za chwile poświęconą na wywiad i będziemy kibicować Adamowi podczas rozgrywek!

zdaj1
mecz218