GRUPA PEKABEX - DANE TELEADRESOWE I REJESTROWE

Pekabex BET S.A.

Pekabex S.A.

Pekabex PREF S.A.

CNP Sp. z o.o.

Kokoszki Prefabrykacja S.A.

Kontakt do działów

ZARZĄD

BIURO ZARZĄDU


tel. +48 61 821 04 00
fax. +48 61 822 11 42

info@pekabex.pl

 

DYREKTOR OPERACYJNY

Anna Jaroszuk


kom.: +48 661 353 666
tel.: +48 61 821 04 36

anna.jaroszuk@pekabex.pl

Dział Generalnego Wykonawstwa

Dominika Chojnacka
Asystentka Działu Generalnego Wykonawstwa

kom.: +48 661 353 037
tel.: +48 61 821 04 52

dominika.chojnacka@pekabex.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

CENTRALA POZNAŃ


Janusz Kumor

Dyrektor Sprzedaży Grupy Kapitałowej Pekabex

kom.: +48 661 393 793
tel.: +48 61 821 05 70


Fax.: +48 61 822 13 85

janusz.kumor@pekabex.pl

oferty@pekabex.pl

Filip Woziwodzki
Zastępca Dyrektora Sprzedaży

kom.: +48 695 952 045

filip.woziwodzki@pekabex.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY - ODDZIAŁY

ODDZIAŁ GDAŃSK


Damian Ambroziak
Dyrektor Sprzedaży
kom.: +48 667 678 299
damian.ambroziak@pekabex.pl

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA


Łukasz Kubieniec

Kierownik Sprzedaży
kom.: +48 695 203 631
lukasz.kubieniec@pekabex.pl


ODDZIAŁ MSZCZONÓW


Damian Dudeńko
P.O. Dyrektora Działu Sprzedaży
kom.: +48 602 581 169
damian.dudenko@pekabex.pl

  

Dział Realizacji

CENTRALA POZNAŃ

tel.: +48 61 821 04 23

realizacje@pekabex.pl


ODDZIAŁ GDAŃSK

Leszek Legat 

Dyrektor Działu Realizacji

kom.: +48 661 353 763

leszek.legat@pekabex.pl

Dział Montażu

Grzegorz Dużyński
Dyrektor Działu Montażu

kom.: +48 661 353 647
tel.: +48 61 821 04 19
fax.: +48 61 822 13 85

grzegorz.duzynski@pekabex.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Marcin Luber
Dyrektor Działu Projektowego

kom.: +48 661 353 468
tel.: +48 61 821 04 37

marcin.luber@pekabex.pl

Dział Logistyki (Transport i Zaopatrzenie)

Zakupy

tel.: +48 61 821 06 53
justyna.maciejewska@pekabex.pl

Transport

tel.: +48 61 821 04 40
jakub.zurkiewicz@pekabex.pl


DLA DOSTAWCÓW

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. KOMUNIKACJI

Ligia Szulc

kom.: +48 783 220 078
tel.: +48 61 821 06 59

ligia.szulc@pekabex.pl
marketing@pekabex.pl

Dział personalny

tel.: +48 61 821 04 10

rekrutacja@pekabex.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ LUB SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE

+48 61 821 04 00
info@pekabex.pl
captcha
LORE